Завітало літо до дітлахів міста Лохвиця

Ось і дочекалася вся малеча жаданого чарівного літа…Традиційно в перший його день – 1 червня –відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і одвічної надії, адже саме в дітях ми, дорослі, хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими, радісними та щасливими.

Цей святковий день для дітлахів міста Лохвиці є традиційним. Лохвицький міський ЦДЮТ підготував для малечі веселе свято під назвою «Щасливе дитинство», яке символізувало початок літа та святкування Дня захисту дітей.

Святковий захід розпочався театралізованим дійством, в якому казкові герої запросили дітей і батьків до участі в розважальній програмі, що перепліталася з концертними номерами, які демонстрували юні артисти Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості, Лохвицького районного будинку культури та Лохвицької музичної школи ім. І.О. Дунаєвського протягом усього свята.

Новизною для дітей стали: феєрверк «Мильних бульбашок», флешмоб «Дружня долонька», парад повітряних кульок.

Дійство відбулося за підтримки Лохвицької міської ради.

Свято було яскравим, цікавим, веселим і змістовним. Протягом дійства всі отримали естетичне задоволення та пораділи солодким подарункам.

Нехай же наші діти зростають здоровими, щасливими, справжніми патріотами нашої держави!

Юлія Дерев’янко,

директор Лохвицького міського ЦДЮТ