У Глобино продовжують ремонтувати дороги

У Глобино працівники КП «ГЛОБИНСЬКЕ» готують дорожнє покриття вулиць міста до ремонту. Проводять зрізування та вирівнювання узбіччя проїзних частин доріг.

Про це повідомили в прес-службі Глобинської міської ради, передає сайт ГЛОБИНЕ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт НОВИНИ ПОЛТАВЩИНИ.

«Ми ще тільки плануємо провести ремонт вулиці Чкалова в місті Глобине, – говорить провідний спеціаліст відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міськвиконкому Олександр Салабай, – та вже зараз  проводимо заходи силами працівників КП «Глобинське» та відповідних технічних засобів, щоб підготувати цю вулицю до ремонту дорожнього покриття.

Справа в тім, що на узбіччях дороги  за тривалий час експлуатації нагромадилось чимало  ґрунту та бруду, а в окремих місцях місцеві жителі навіть наскидали сміття та відходів будівельних матеріалів. І виходить, що воді з проїзної частини вулиці,  під час опадів та танення снігу,  не має куди стікати. Таким чином, постійна вологість псує дорожнє покриття і будь який ремонт за таких обставин довго триматися не буде.

Планують що з часом при комунальному підприємстві громади створять свій підрозділ для проведення поточного ремонту доріг.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец