Прокуратура відреагувала на факт отруєння дітей у ліцеї

За фактом отруєння учнів 1-4 класів Пирятинського ліцею Лубенська місцева прокуратура внесла відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 137 КК України (неналежне виконання професійних обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення). Для здійснення досудового розслідування кримінального провадження матеріали направлені за підслідністю – до Пирятинського відділення Гребінківсього відділу поліції Головного Управління нацполіції України в області. Про це повідомила начальник відділу ювенальної юстиції прокуратури Полтавської області Аліна Букало, передає сайт ПИРЯТИН СЬОГОДНІ з посиланням на сайт НОВИНИ ПОЛТАВЩИНИ.

Встановлено, що упродовж 6 та 7 вересня до Пирятинської центральної районної лікарні були госпіталізовані одинадцять учнів 1-4 класів Пирятинського ліцею з діагнозом гострий ентероколіт.     
Наразі у навчальному закладі проводиться перевірка. За рекомендацією фахівців Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» та управління Держпродспоживслужби в Пирятинському районі діяльність харчоблоку їдальні ліцею припинена.