Піротехніки Полтавщини продовжують виявляти застарілі боєприпаси

14 червня о 15:30 піротехніки групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення  ГУ ДСНС України у Полтавській області контрольованим підривом знищили 23 артилерійські снаряди калібру 76 мм та 5 артилерійських снарядів калібру 45 мм часів минулих війн, які були ними виявлені напередодні поблизу с. Новоселівка Козельщинського району.

Днями раніше, піротехніки знешкодили один артилерійський снаряд, який був виявлений поблизу будинку на вул. С. Петлюри, що в Київському районі м. Полтава та два артилерійських снаряди часів минулих війн, що виявив місцевий житель поблизу с. Новоселівка Козельщинського району.

З метою попередження нещасних випадків серед населення в разі виявлення вибухонебезпечних предметів, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпечного поводження з вибухонебезпечними або невідомими предметами!

Категорично забороняється:

  • торкатися підозрілого предмету або пересувати його;
  • заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати;
  • здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив;
  • намагатися самостійно знешкоджувати знахідку;
  • розбирати вибухонебезпечний предмет.

Пам’ятайте, що у разі виявлення вибухонебезпечних предметів необхідно відразу повідомити про це за номером «101» або «102», а також ні в якому разі не намагатися самостійно ідентифікувати та знешкоджувати знайдені боєприпаси.