Легалізації заробітної плати вимагають у Котельві

Легалізація зайнятості населення та заробітної плати – головне питання сьогодення. Виплата заробітної плати у “конверті” обкрадає людей і державу, послабляє соціальний захист працівників, передає сайт Котельва Сьогодні з посиланням на Котелевську РДА.

Згідно статті 8 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 січня 2017 року мінімальна заробітна плата складає 3200 грн. Основна мета підвищення мінімальної зарплати- покращення соціального добробуту працівників та легалізація заробітної плати.

Щоб привернути увагу громадськості до проблем нелегальних трудових відносин, 14 лютого 2017 року спеціалістами Чутівського Об”єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області,  проведено флешмоб  ” Підвищення мінімальної зарплати- покращення соціального добробуту працівників та легалізація заробітної плати”.

Захід відбувся в центрі селища Котельва.  Учасники дійства  підготували плакати з написами “З 1 січня 2017 року мінімальна зарплата вже 3200 гривень”, “Вимагай легальної зарплати”, “Отримав заробітну плату в “конверті”-втратив соціальний захист”. Незважаючи на десятихвилинну тривалість дійства, його учасникам вдалось зацікавити і привернути увагу громадян до питання переваг офіційного працевлаштування.

Під час заходу учасниками розповсюджені листівки та буклети з інформацією про наслідки отримання нелегальної заробітної плати.