Чоловік розповсюджував в інтернеті фото та відеоматеріали порнографічного характеру

39-річний мешканець Миргородського району, через власну соціальну сторінку соціальної мережі в Інтернеті розповсюджував фото та відеоматеріали порнографічного характеру, про це пише сайт Миргород Сьогодні з посиланням на поліцію Миргорода.

Чоловік опубліковував на своїй сторінці фото та відеоролики порнографічного характеру.

Перегляд таких матеріалів був у відкритому доступі.

–      Розміщення у локальних комп’ютерних мережах чи всесвітній мережі Інтернет порнографічних матеріалів, які можуть переглядати всі бажаючі, в тому числі й неповнолітні, є неприпустимим, – розповідає начальник Миргородського відділу поліції Володимир Река. Виявленні подібні факти розповсюдження протиправного контенту будуть блокуватись працівниками кіберполіції, а ті, хто розповсюджують такі фото та відео в обов’язковому порядку будуть притягнуті до встановленої законом відповідальності.

За фактом розповсюдження порнографічних предметів в Миргородському відділі поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 301 Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає штраф від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на той самий строк.

Джерело: Миргород Сьогодні